לכבוד שבוע פורים ממשיכים עם משלוח חינם

משלוחים והחזרות

משלוחים:

ניתן לקבל את ההזמנה באמצעות שליח עד פתח הבית או לחלופין לאסוף את החבילה מחנות הדגל הממוקמת בדיזנגוף 255, תל אביב.
משלוח מהיר עד הבית- עלות דמי המשלוח הנה 15 ש"ח.,המשלוח יסופק עד 5 ימי עסקים. שימי לב- חשוב למלא כתובת וטלפון של איש הקשר המקבל את המשלוח. זמן חלוקת ההזמנות הוא בין השעות 8:00 ל- 18:00, לא תתאפשר אספקת פריטים בימי שישי/שבת/ערבי חג. מומלץ לבחור בכתובת שבה הנך נמצאת בשעות אלו.
זוהרה טייטס אינה אחראית לכל מעשה ו/או מחדל של חברת השילוח ולא תפצה בגין מקרים מסוג זה, לרבות איחור בביצוע האספקה. 
באזורים אליהם חברת השליחויות לא מגיעה באופן תכוף הלקוח/ה תקבל את המשלוח בהתאם לזמני ההגעה של חברת השליחויות.

האם אפשר לשנות כתובת משלוח?

כן, במידה וההזמנה עוד לא יצאה מהמחסנים שלנו נשמח לעזור לך בשינוי כתובת המשלוח. תוכלי ליצור קשר עם מחלקת שרות הלקוחות בפנייה לכתובת המייל-  או באמצעות הטלפון – 03-5189302 בשעות הפעילות.


החלפות והחזרות:

החזרה/החלפת פריטים שנקנו באתר:
כל הרוכש מוצר באתר זוהרה טייטס – רשאי לבטל עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן,התשמ"א- 1981 ,תוך 14 יום מקבלת ההזמנה מאתר זוהרה טייטס.
החזר כספי עבור ביטול עסקה שטרם נשלחה ללקוח/ה תבוצע בפועל תוך 3 ימי עסקים. במקרה של ביטול עסקה לאחר שנשלח המוצר אל המזמין, יינתן זיכוי כספי תוך 14 ימי עסקים מיום קבלת הסחורה בניכוי עלויות המשלוח.
החזרת המוצרים יכולה להתבצע בחנות הדגל, או לחלופין ע"י משלוח באמצעות שליח או דואר רשום (בלבד!) ישנה אפשרות להזמין שליחות בתשלום דרך מוקד שירות הלקוחות.
את הפריטים להחזרה יש לשלוח בצירוף מספר הזמנה, חשבונית והפרטים האישיים (שם וטלפון ליצירת קשר) לכתובת:
לכבוד זוהרה טייטס
דיזינגוף 255
מיקוד 6311710
תל אביב
יש לשמור את מספר המעקב שניתן מפקיד סניף הדואר לצורך מעקב ואסמכתא.

תנאי החזרה/ החלפה של פריטים שנקנו באתר:
בהוראת משרד הבריאות לא ניתן להחזיר גרביון באם נפתחה האריזה/נפתח/נמדד/נלבש/נעשה בו שימוש. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, לא יינתן זיכוי כספי/פיצוי. על מנת להימנע מנזק למוצר, הפריט יוחזר באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקלול מכל מין וסוג שהוא. תזכורת – יש לכבס ביד והפוך על מנת לשמור על איכות ההדפס לאורך זמן, לא יבוצעו החלפות או החזרות עקב כביסה שלא לפי המלצות אלו.

ביטול עסקה ע"י זוהרה טייטס :
ההזמנה עלולה שלא להתבצע במידה והפריט שבחרתן בהזמנה אזל מהמלאי בעת ביצוע ההזמנה, או במידה ופרטי האשראי/פרטים האישיים הוזנו בצורה לא תקינה. כמובן שבכל אחד ממקרים אלה שרות הלקוחות שלנו ייצור עמכן קשר.
בכל שאלה נוספת שרות הלקוחות שלנו ישמח לסייע בטלפון 03-5189302 בימים א- ה בין השעות 09:30.עד 17:30 ,או בפנייה במייל .
טבלת מידות